Odkryj radość piłkarskiej przygody z UKS HATTRICK BEŁCHATÓW!

26-11-2023

26-11-2023

15-12-2022

Sprawozdanie z wydarzenia UKS Hattrick Bełchatów

10-08-2022

Podsumowanie Obozu 25.06-02.07.2022r ,,Wakacje z Uks Hattrick Bełchatów"

29-07-2022

10-12-2021

UKS Hattrick Bełchatów to klub działający w Bełchatowie od listopada 2016r w którym odbywa się szkolenie z Piłki Nożnej dla dziewcząt i chłopców z Bełchatowa jak i Powiatu Bełchatowskiego, w którym każdego dnia, wykwalifikowana kadra trenerska pracuje z dziećmi, w kategoriach wiekowych od 5 do 13 lat.

W UKS Hattrick Bełchatów już od samego początku stawiamy na jakość szkolenia, a wyznacznikiem tego będzie postęp jaki zrobi zawodnik, a nie wynik jaki osiągnie drużyna.

System szkolenia oparty jest na Programie Szkolenia AMO jest to narodowym systemie szkolenie piłkarzy i piłkarek w Polskim Związku Piłki Nożnej który pozwala trenerom UKS HATTRICK zindywidualizować proces szkolenia tak, aby każdy zawodnik niezależnie od poziomu, systematycznie podnosił swoje umiejętności.

Ponadto szkolenie w UKS HATTRICK to pasja i radość dziecka + wsparcie i zaangażowanie rodziców + wiedza i doświadczenie trenerów. Całość pozwoli rozwijać się dzieciom, a rodzicom czerpać radość z tego rozwoju.

W trosce o naszych podopiecznych, dzieci, młodzież trenująca w UKS Hatrrick współpracujemy również z dietetykiem jak i psychologiem sportowym.