Odkryj radość piłkarskiej przygody z UKS HATTRICK BEŁCHATÓW!

26-11-2023

Przyznanie dofinansowania w ramach Programu "Klub"

26-11-2023

Przyznanie dofinansowania w ramach Programu "Klub"

15-12-2022

Sprawozdanie z wydarzenia UKS Hattrick Bełchatów

10-08-2022

Podsumowanie Obozu 25.06-02.07.2022r ,,Wakacje z Uks Hattrick Bełchatów"

29-07-2022

Przyznanie dofinansowania w ramach Programu "Klub"

10-12-2021
Drukuj

🔴 "Tata i Syn razem na Boisku" – dla roczników 2018-2020 🔴 darmowe zajęcia dofinansowywane przez PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna S.A


Treningi z aktywnym rodzicem to miło spędzony czas wspolnie  z dzieckiem w duchu aktywności sportowej  i budowania relacji przyjaźni z rówieśnikami.

Dzięki treningom w naszym klubie syn/córka  będzie mógł się rozwijać. Można by tu wymienić szereg cech, które rozwija właśnie sport. Mowa tutaj o korzyściach natury biologicznej, rozwojowej oraz sprawnościowej. Oczywiście są też korzyści natury osobowej. Gry zespołowe, w tym piłka nożna, mają szczególne znaczenie dla rozwoju człowieka. Po stronie biologicznej - piłka nożna poprawia wszystkie zdolności motoryczne, takie jak: wytrzymałość, szybkość, siła, a także zdolności o charakterze koordynacyjnym. Jest to po prostu ćwiczenie czynności ruchowych o dość skomplikowanej strukturze, których się, na co dzień nie wykonuje - kopanie piłki, uciekanie przeciwnikowi, wymijanie go.

Cechy osobowe i społeczne rozwijane przez piłkę to zdolność do pracy w grupie, umiejętność podporządkowania się jej wymogom, poczucie bycia członkiem zespołu. Badania pokazują, że udział w zespole sportowym np. piłkarskim przynosi więcej korzyści niż w innych zespołach, w których dzieci mogłyby uczestniczyć, np. jako muzycy czy też aktorzy. Sport ma pewną przewagę, ze względu na silne walory socjalizacyjne, sprawiające, że człowiek utożsamia się z pewną grupą, oraz czuje się jej członkiem.

 

Zapraszamy do odwiedzenia strony naszego sponsorahttps://pgegiek.pl/strona-glowna

Nasi partnerzy i sponsorzy